Меморіальні комплекси
Мемориальний комплекс "Боярчук"

Мемориальний комплекс "Боярчук" встановлено в 2020 році на новому кладовищі м.Бровари.
Розмір місця 240см*240см, арки з букінського граніту, плитка та огорожа виконані з габро, червоні деталі - з лізниковського граніту.
Пам'ятник воину АТО

Пам'ятник воину АТО Яцюку Руслану встановлено в 2019 році на новому кладовищі м.Бровари. Розмір місця 240см*240см, комплекс виконано з лабрадориту та лезніковського граніту.
Мемориальний комплекс "Портал"

Мемориальний комплекс "Портал" офіцеру царської армії встановлено в 2020 році на кладовищі с.Рудня Броварського району. Розмір місця 160см*240см, арка з букінського граніту, решта з чорного габро та лезніковського червоного граніту.
Мемориальний комплекс "Портал"

Мемориальний комплекс "Портал" офіцеру радянської армії встановлено в 2020 році на кладовищі с.Рудня Броварського району. Розмір місця 160см*240см, арка з букінського граніту, решта з чорного габро та лезніковського червоного граніту.
Мемориальний авторський комплекс на три особи

Мемориальний авторський комплекс на три особи Петренко-Компанець встановлено в с.Рудня Броварського району у 2018 році. Дві арки виконано в формі "Тюльпан" з букінського граніту, решта елементів з габро та лезніковського червоного граніту. Розмір місця 4,5м на 3м.
Пам'ятник на двох Пишняк-Вовк

Пам'ятник на двох Пишняк-Вовк, виконано з букінського граніту, встановлено на новому кладовищі м.Бровари у 2019 році. Надгробні сірі плити з граніту покостівського граніту.
Мемориальний комплекс на двох

Комплекс на двох, Білик Марії та Миколі. Встановлено на новому кладовищі м.Бровари, у 2018 році. Розмір місця 2,4м на 2,4м, плитка та перетинки огорожі з покостівського граніту, решта - габро.
Пам'ятний комплекс

Пам'ятний комплекс Гринь Михайлу, подвійне місце 2,4м на 2,4 м (одне місце залишене для підзахорону). Встановлено в 2018 році на новому кладовищі м.Бровари. Практично все виконано з покостівського сірого граниту, арку зроблено з лезніковського граніту, вставки з буків.
Мемориальний комплекс "Портал"

Мемориальний комплекс "Портал" встановлено Демьяновським Вірі та Володимиру на старому кладовищі м.Бровари у 2019році. Розмір місця 270см*240см, використано чорний габро та лезніковський червоний граніт. Портрети зроблено на кераміці, овал 40х30см.
Пам'ятний комплекс

Пам'ятний комплекс Гавриленко Миколі, подвійне місце 2,4м на 2,4 м (одне місце залишене для підзахорону). Встановлено в 2018 році на новому кладовищі м.Бровари. Практично все виконано з покостівського сірого граниту, арку, квітник і ваза - з габро. Фото зроблено на кераміці 40х60.
Пам'ятник з червоного граніту

Пам'ятник з червоного граніту Єфіменковій Людмилі, встановлено на новому кладовищі м.Бровари у 2018році. Зроблено з лезніковського граніту та габро. Розмір місця 1,5м на 2,4м.
Меморіальний комплекс на двох

Меморіальний комплекс на двох, Кундюба Миколі та Вірі. Встановлено на новому кладовищі м.Бровари, у 2017 році. Розмір місця 3,6м на 2,4м, виконано з покостівського сірого граніту та габро, фото - кераміка.
Меморіальний комплекс на двох

Меморіальний комплекс на двох, Процаку Олегу (другий було встановлено). Знаходиться на старому кладовищі м.Бровари. Нами були проведені роботи з реставрації фундаменту, виготовлено та встановлено пам'ятник Олегу та обкладено червоною плиткою з лезніковського граніту. 2019 рік. Фото - кераміка "купол" 40х60.
Пам'ятний комплекс архітектору

Пам'ятний комплекс архітектору м.Бровари Сєркову Юрію Павловичу. Виконано з покостівського сірого граніту, та чорного габро. Арку зроблено в формі природного необробленого каменю. Розмір місця 1,5м на 2,4м, нове кладовище м.Броварів, 2018рік.
Пам'ятний комплекс Скибі Олексію

Пам'ятний комплекс Скибі Олексію, виконано в комбінації сірого покостівського граніту, та червого-коричневого лезніковського граніту. Вийшло досить незвичайно і гармонічно. Фаски практично на всіх елементах фігурні. Знаходиться в с.Скибин Броварського району. 2018рік.
Пам'ятний комплекс на двох

Пам'ятний комплекс на двох, поховано Сльозко Антоніну. Знаходиться на новому кладовищі м.Бровари. Виконано з букінського чорного граніту, та лезніковського червоного граніту. Розмір місця 2,4м на 2,4м, 2019рік.
Мемориальний комплекс "Портал"

Мемориальний комплекс "Портал" встановлено Тишкуну Миколі, на новому кладовищі м.Бровари у 2019році. Розмір місця 3,3м на 2,7м, також була можливість зробити площадку з плитки лезниковського граніту перед комплексом, розміром 3,6 на 1,6м. Матеріал - букинський граніт, габро та лезніки.
Мемориальний комплекс "Портал"

Мемориальний комплекс "Портал" встановлено Ткаченко Роману в с.Димерка Броварського району, в 2017році. Матеріал - покостівський сірий граніт, габро та букінський граніт. Розмір місця 3,0м на 2,4м.
Пам'ятник на двох Труба Володимиру та Вірі

Пам'ятник на двох Труба Володимиру та Вірі. Встановлено на новому кладовищі м. Бровари в 2019році. Розмір місця 2,4м на 2,4м. Виконано з чорного габро, та червоного лезніковського граніту. Фото - кераміка у формі овалу, 50х60см.
Пам'ятник Халаімовій Тетяні

Пам'ятник Халаімовій Тетяні. Встановлено на новому кладовищі м.Бровари, 2018-2019рр. Виконано з сірого покостівського граніту, та чорного габро. Фото - кераміка овал 30х40.
Мемориальний комплекс "Рваний портал"

Мемориальний комплекс "Рваний портал" встановлено Удоду Андрію, на новому кладовищі м.Бровари у 2019році. Розмір місця 3,3м на 2,7м, також була можливість зробити площадку з плитки лезниковського граніту та габро перед комплексом, розміром 3,3 на 1,6м. Матеріал - букинський граніт, габро та лезніки. Фото - кераміка 40х60 "овал".